Ghostbusters – premierowy zwiastun gry komputerowej!

Wytwórnia Activision opublikowała właśnie premierowy zwiastun gry Ghostbusters, która od dzisiaj dostępna jest na sklepowych półkach dla posiadaczy PlayStation 4, Xbox One i PC. Sprawdźcie trailer poniżej.

https://www.youtube.com/watch?v=QLkNFCk9VR4

Zobacz również: Twórcy Ghostbusters nakręcili scenę dla hejterów

Produkcja umożliwiająca grę w trybie kooperacji do czterech graczy ma miejsce po wydarzeniach opowiedzianych w nachodzącym wielkimi krokami kinowym filmie Paula Feiga pt. Ghostbusters. Pogromcy duchów. Tak więc gracze formują tutaj nowy zespół tytułowych bohaterów, otrzymując możliwość wyboru spośród męskich i żeńskich postaci, w celu uratowania Nowego Jorku.

Zagraj zatem wraz z przyjaciółmi w nowe Ghostbusters pozwalające na grę w lokalnym trybie kooperacji do czterech osób podczas odkrywania zakręconej kampanii fabularnej! Zmieniaj dynamicznie bronie w trakcie walk z unikalnymi opcjami dla każdego z dostępnych bohaterów. Tocz batalie z nowymi i klasycznymi postaciami znanymi z uniwersum Ghostbusters, wliczając w to Slimera, Gertrudę Eldridge, Sparky’ego i wielu innych…

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – kadr z powyższego zwiastuna

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?