SDCC: Sega zapowiedziało powrót Sonica!

Podczas trwania livestreamu z okazji 25-lecia istnienia niebieskiego jeża, Sega zapowiedziało dwie nowe gry z jego udziałem. Szykujcie się na nostalgiczną podróż do klasyki gier nintendo!

Pierwsza z nich – Sonic Mania, będzie powrotem do korzeni serii gier z niebieskim jeżem w roli głównej. Sega współpracując ze Christianem Whiteheadem, Headcannonem oraz PagodaWest stworzyli coś co będą pamiętać jeszcze posiadacze Segi Mega Drive. Klasyczna odsłona Sonica, która będzie zawierać wszystkie poziomy z oryginalnej wersji gry z delikatnymi twistami. Poza tym będą zupełnie nowe plansze oraz aż trzy grywalne postacie: Sonic, Tails, Knuckles. To wszystko powinno zadowolić każdego fana serii!

https://www.youtube.com/watch?v=KxmtYdEWVzo

Drugą grą, będzie całkowicie nowa, wspłczesna gra z jeżem! Aktualnie gra posiada roboczą nazwę Project Sonic 2017! O samej grze na razie nic nie wiemy poza tym, że pojawią się w niej klasyczny Sonic wraz z współczesnym. Gra zadebiutuje na rynku w 2017 roku i będzie dostępna na platformach PS4, X1, PC oraz Nintendo NX.

https://www.youtube.com/watch?v=gCh9–2xcKk

A czy wśród Was znajdują się fani niebieskiego jeża? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: comingsoon.net/Ilustracja wprowadzenia: nintendo

Autor "Komiksowej genezy superbohaterów", wielbiciel kina super bohaterskiego, gier oraz komiksów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?