Battlefield 1 – szczegóły polskiej wersji językowej gry

Patryk Rojewski, youtuber znany lepiej jako ROJO, ujawnił przez swojego Instagrama obsadę polskiej wersji językowej gry Battlefield 1. Jak się okazuje, to on, wraz z dwoma kolegami z branży, Remigiuszem Rockiem Maciaszkiem i Piotrem Izakiem Skowyrskim, udzielą głosu żołnierzom w multiplayerze. Na facebooku pierwszego z nich pojawił się taki oto wpis:

Zobacz również: Battlefield 1 – Twórcy oskarżeni o seksizm!

Polski dubbing w Battlefield 1

Informację tę potwierdził potwierdził Michał Hinc, który w EA Polska jest szefem marketingu marki Battlefield. Pełne jego oświadczenie brzmi następująco:

Do udziału przy nagraniach polskiej wersji językowej zaprosiliśmy popularnych twórców znanych z portalu YouTube, którzy jednocześnie są wielkimi fanami serii Battlefield. Rock, Rojo i Izak spisali się znakomicie, a efekty ich pracy każdy już wkrótce będzie mógł samodzielnie ocenić na materiale wideo, który udostępnimy. Na razie powiem tylko, że zarówno reżyser dźwięku jak i operator byli zaskoczeni ich profesjonalizmem, umiejętnościami wokalnymi i sprawnością z jaką została zrealizowana sesja nagraniowa. Youtuberzy nagrali głosy 3 z 12 żołnierzy, których usłyszymy w trybie wieloosobowym. Nagrywane frazy były już wcześniej przygotowane, więc niestety nie było tutaj pola do kreatywności, mimo to jestem przekonany, że ich udział w polskim dubbingu będzie stanowił dodatkowy „smaczek” dla wszystkich graczy. Chciałbym jednocześnie poinformować, że za dubbing trybu dla pojedynczego gracza jest odpowiedzialna inna ekipa. W tym przypadku również szykujemy parę niespodzianek w obsadzie w postaci gwiazd dużego formatu. Śledźcie nasze kanały społecznościowe, aby dowiedzieć się więcej.

Battlefield 1 zabierze graczy do wielu przeróżnych lokacji, w których będą sobie musieli walczyć przejście w ekscytujących i wciągających bitwach. Począwszy od walk w ciasnych, miejskich uliczkach w obleganym francuskim miasteczku, poprzez batalie na otwartej przestrzeni we włoskich Alpach, a skończywszy na szalonych potyczkach w samym środku arabskich pustyń, poczują oni na własnej skórze świat podczas wojny, dzięki wypełnionej przygodą kampanii!

Akcja gry została osadzona w realiach I wojny światowej. Gracze zatem dostaną możliwość uczestniczenia w narodzinach nowoczesnej wojny, podczas której wszyscy byliśmy świadkami szaleńczego wyścigu zbrojeń. Doprowadził on do powstania licznych maszyn oraz broni, stworzonych tylko po to, aby uzyskać przewagę nad potencjalnymi wrogami. Była to więc najbardziej rozbieżna technologicznie wojna ze wszystkich znanych człowiekowi. Tak więc poczuj intensywność i zanurz się w prezentowanym świecie, jako że Battlefield 1 korzysta z walorów tego nowoczesnego arsenału, w celu dostarczenia doświadczeń, które fani kochają, lecz w zupełnie nieznanym dotąd wydaniu.

Battlefield 1 będziemy mogli zagrać już 21 października tego roku.

źródło: ppe.pl / ilustracja wprowadzenia: Battlefield.com

 

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?