Advertisement
Advertisementpixel

Elex – nowy gameplay zaprezentowany na Gamescomie

Studio Piranha Bytes – znane z kultowej w naszym kraju serii Gothic – na odbywających się właśnie targach gier komputerowych Gamescom, zaprezentowało kolejny gameplay ze swojej najnowszej produkcji Elex. Niniejszy film koncentruje się na kwestiach eksploracji oraz systemu walki.

https://www.youtube.com/watch?v=PR4XDNqCZDE

Twórcy wspomnianej serii Gothic oraz Risen w swoim najnowszym dziele postanowili zmienić klimat świata przedstawionego, w którym poprzednio się obracali. W Elexie będziemy mieli do czynienia z post-apokaliptycznym światem, w którym elementy fantasy mieszają się z science-fiction. Pomimo ewolucyjnych zmian technicznych, jakie zaszły w świecie wirtualnej rozgrywki od momentu powstania ostatniej produkcji „Piranii”, nadal wyczuwalny jest duch rozgrywki charakterystyczny dla tego studia.

 elex3 1000x600

elex screenshot 04 1000x600

elex1 1000x600

Premiera gry została zapowiedziana na 2017 rok, a ukaże się ona na PC, PlayStation4 oraz Xbox One.

Źródło: worldofelex.de /Ilustracja wprowadzenia: youtube.com

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?