Advertisement
banner

Pokemon GO – kolejna aktualizacja! Liderzy ocenią twoje stworki!

Równo dwa tygodnie musieliśmy czekać na kolejną aktualizację gry Pokemon GO od Niantic. Firma stara się na bieżąco usprawniać swoją obecnie flagową aplikację. Nowa łatka dla użytkowników Androida otrzymała numer 0.35.0, zaś dla systemu iOS oznaczenie 1.5.0. 

Zobacz również: Powstanie porno parodia Pokemon GO!

Znalezione obrazy dla zapytania Pokémon Appraisal pokemon GO

Niantic dalej nie naprawił poke-radaru, jednak zamieścił informację, że jego zespół nieustannie pracuje nad tą funkcją i zapewne pojawi się w przyszłości.  Obecna aktualizacja wprowadza system oceny pokemonów (Pokemon Appraisal). Przeglądając profile swoich pupili będzie można skorzystać z opcji oceny pokemonów przez liderów poszczególnych teamów, czyli Candeli, Blanche oraz Sparka. Wówczas lider naszej drużyny wypowie kilka zdań na temat naszego wybranego pokemona. To tyle jeśli chodzi o jakieś znaczące nowości. Tym razem jest ich mało. jednak możemy niedługo spodziewać się czegoś więcej, gdyż zainteresowanie aplikacją od jakiegoś czasu nieustannie maleje. Poniżej prezentujemy pełną wiadomość przekazaną przez zespół pracujący nad grą Pokemon GO:

Trenerzy,

Pokemon GO przechodzi właśnie proces aktualizacji do wersji 0.35.0 dla Androida oraz 1.5.0 dla urządzeń z systemem iOS. Przedstawiamy zmiany wraz z komentarzem od naszego zespołu:

  • dodano system oceny pokemonów (Pokémon Appraisal): Trenerzy mogą dowiedzieć się więcej o umiejętnościach ofensywnych i defensywnych od swoich Liderów (Candeli, Blanche oraz Sparka), by się dowiedzieć który z pokemonów ma największy potencjał do walki;
  • nadal ciężko pracujemy nad wieloma ekscytującymi aspektami gry, które pojawią się w przyszłości; 
  • drobne poprawki dotyczące botów. 

Zespół Pokemon GO

Znaleziony obraz

Zobacz również: Powstała nakładka na iPhone’a do łapania pokemonów!

Grę Pokemon GO możemy pobrać ze sklepów Google Play lub App Store. Wystarczy się zalogować i kliknąć Zainstaluj! Do pobrania aplikacji potrzebujemy 50 MB wolnej pamięci, a do samego grania konieczne jest włączenie lokalizacji GPS. Pokemon GO jest obecnie najpopularniejszą aplikacją we wszystkich sklepach mobilnych. Pojawiają się ostrzeżenia, żeby nie wpaść w wir nieustannego grania w tę grę, a zabawne filmiki i zdjęcia z gameplayu zalewają powoli sieć.

Źródło: http://pokemon-go.pl| Ilustracja: Materiały prasowe

Dziennikarz
Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?