• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Już 23 września zadebiutuje pierwsze fabularne DLC do gry Deus Ex: Mankind Divided. Oznacza to, że równo miesiąc po premierze podstawki otrzymamy rozszerzenie historii Adama Jensena.

deus ex mankind divided system rift another noobaaaFot. materiały prasowe

W System Rift, bo taką nazwę nosi rozszerzenie, doświadczymy nostalgicznego powrotu postaci znanej z Deus Ex: Human Revolution, a to za sprawą spotkania Franka Pritcharda - dawnego współpracownika Adama z czasów Sarif Industries. Nasz protagonista pomoże utalentowanemu hakerowi w poznaniu szczegółowych informacji na temat tajemniczej Grupy Santeau - firmy budowlanej, specjalizującej się w konstruowaniu osiedli oraz miast na zasadach augmentacyjnego apartheidu. Jeśli jest coś, czego nauczyły nas gry z serii Deus Ex, to jest to z pewnością przekonanie o tym, że każdy ma swojego przełożonego. Nie inaczej będzie w tym przypadku, a wspomniana Grupa Santeau może okazać się przykrywką i kopalnią wiedzy na temat Iluminatów.

Zobacz również: Deus Ex: Rozłam ludzkości - premierowy zwiastun gry!

palisade bladeFot. materiały prasowe

Jak poinformował wydawca gry Square Enix:

Determinacja skieruje Pritcharda w stronę jednego z najlepiej zabezpieczonego banków danych na świecie - Palisade Blade. Adam, zgadzając się pomóc swemu dawnemu kompanowi, będzie mógł odkryć wskazówki dotyczące prawdziwej tożsamości Iluminatów.

Posiadacze przepustki sezonowej będą mogli zagrać w System Rift bez żadnych dodatkowych opłat. Osoby chcące nabyć rozszerzenie osobno muszą liczyć się z wydatkiem rzędu około 12 dolarów amerykańskich (około 47 zł). Drugi dodatek fabularny, A Criminal Past, powinien ujrzeć światło dzienne na początku przyszłego roku.

Źródło: pcgamer.com/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Małecki

Tomasz Małecki

Redaktor

O mnie:

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Rene Clair, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.