Advertisement

Militarna wersja Xbox One z okazji premiery Battlefield 1!

Premiera nowego Battlefielda zbliża się wielkmi krokami. Z tej okazji firma Microsoft postanowiła zaprezentować światu unikatowe zestawy Xboxa One S inspirowane nową grą studia DICE. Już wkrótce ukażą się trzy nowe bundle packi. Poniżej daty wydania każdego z nich w Europie oraz ceny:

  • Xbox One S Battlefield 1 Bundle (500GB) – biała konsola, 21 października, 1399 zł 
  • Xbox One S Battlefield 1 Storm Grey Bundle (500GB) – szara konsola, 1 listopada, 1399 zł 
  • Xbox One S Battlefield 1 Special Edition Bundle (1TB) – militarna konsola, 13 października, 1599 zł

A tutaj możecie sprawdzić zwiastun zestawów:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=15&v=VZdxUWbQCys

Battlefield 1 zabierze graczy do wielu przeróżnych lokacji, w których będą sobie musieli walczyć przejście w ekscytujących i wciągających bitwach. Począwszy od walk w ciasnych, miejskich uliczkach w obleganym francuskim miasteczku, poprzez batalie na otwartej przestrzeni we włoskich Alpach, a skończywszy na szalonych potyczkach w samym środku arabskich pustyń, poczują oni na własnej skórze świat podczas wojny, dzięki wypełnionej przygodą kampanii!

Zobacz również: Xbox One: Cena konsoli znowu spada!

Akcja gry została osadzona w realiach I wojny światowej. Gracze zatem dostaną możliwość uczestniczenia w narodzinach nowoczesnej wojny, podczas której wszyscy byliśmy świadkami szaleńczego wyścigu zbrojeń. Doprowadził on do powstania licznych maszyn oraz broni, stworzonych tylko po to, aby uzyskać przewagę nad potencjalnymi wrogami. Była to więc najbardziej rozbieżna technologicznie wojna ze wszystkich znanych człowiekowi. Tak więc poczuj intensywność i zanurz się w prezentowanym świecie, jako że Battlefield 1 korzysta z walorów tego nowoczesnego arsenału, w celu dostarczenia doświadczeń, które fani kochają, lecz w zupełnie nieznanym dotąd wydaniu.

battlefield0012

 Gra Battlefield 1 zostanie wydana 21 października 2016 roku

Źródło: ppe.pl / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?