Horizon Zero Dawn – 15-sto minutowy gameplay prosto z Tokyo Game Show!

Tegoroczne targi Tokyo Game Show upłyną prawdopodobnie pod znakiem Horizon Zero Dawn. Parę dni temu otrzymaliśmy zwiastun produkcji Guerilla Games, natomiast dzisiaj zaprezentowano 15-sto minutowy materiał z rozgrywki. Sprawdźcie, jak prezentuje się Horizon Zero Dawn na najnowszym gameplayu! (właściwy materiał rozpoczyna się w 9:45)

https://www.youtube.com/watch?v=6gOdm0vvfmk

Zobacz również: Horizon: Zero Dawn – nowy zwiastun z TGS 2016

Wciel się w wytrawną łowczynię Aloy oraz zbadaj żywy i bujny świat zamieszkały przez tajemnicze, zmechanizowane stwory. Wyrusz w atrakcyjną i emocjonalną podróż i rozwikłaj zagadki enigmatycznych plemion, starożytnych artefaktów i zaawansowanej technologii, która zdecyduje o losie planety, a także samego życia.

Horizon Zero Dawn zestawia ze sobą dwa wyraźnie kontrastujące elementy – bujny i żywy świat pełen naturalnego piękna ze wzbudzającą podziw wysoce rozwiniętą technologią. Te nietypowe małżeństwo tworzy dynamiczną kombinację zarówno dla eksploracji świata, jak i samego gameplayu. W jaki sposób mechaniczne stworzenia zdominowały świat i jaki jest ich cel? Co stało się z poprzednią cywilizacją zamieszkującą tę planetę? Przeszukaj każdy zakątek tego świata pełnego wartościowych reliktów z przeszłości i zagadkowych budowli w celu odkrycia swojej przeszłości i wielu sekretów zapomnianej krainy.

Gra ukaże się 28 lutego 2017 roku na konsole PlayStation 4.

Źródło: comingsoon.net/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?