Warhammer 40.000: Dawn of War III – znamy datę premiery!

Wiemy już, kiedy firma Relic Entertainment pozwoli nam zagrać w trzecią część swojej flagowej serii, grę Warhammer 40.000: Dawn of War III. Oficjalna data premiery produkcji nastąpi 30 kwietnia przyszłego roku.

Zobacz również: Prey: zmodyfikowany zwiastun produkcji!

Seria zadebiutowała w 2004, wprowadzając szereg innowacji nie widzianych wcześniej w grach strategicznych, łącznie z systemem ekonomii opartym o ekpansję i zajmowanie punktów strategicznych na mapie, który ztał się potem wizytówką gier Relic Entertainment. Sequel strategii wydano w roku 2009, natomiast dwa lata później mieliśmy jeszcze okazję zagrać w Warhammer 40000: Space Marine, grę akcji osadzoną w tym samym uniwersum. Trójka ma być największą grą z serii a także łączyć rozwiązania, które z powodzeniem zastosowano w dwóch poprzednich częściach. Twórcy zapowiadają, że w grze znajdzie się 17 misji kampanii, która będzie do ukończenia w granicach 10 godzin.

https://www.youtube.com/watch?v=N_ZgyNoHtjw

źródło: IGN / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe 

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?