• Zaloguj się
  • Zarejestruj
  • Połącz z Facebook

Jak donosi portal gry-online.pl w nowa gra studia CD Project RED nie będzie bazować tylko na modelu free-to-play. Twórcy gry zdradzili, że Gwint będzie posiadał również tryb singleplayer! Co nie powinno nikogo dziwić będziemy musieli za niego zapłacić. Studio znane dostarczania graczom darmowych dodatków jak było to np. w przypadku Wiedźmina 3 tym razem nie może pozwolić sobie na takie posunięcie. W tryb fabularny gry Gwint włożono dużo pracy. Rozgrywka ma trwać nawet jednej kilku wybranych historii trwać ma nawet 10 godzin! W grze głosu użyczą oczywiste aktorzy z Dzikiego Gonu. Na tę chwilę nie znamy ceny za moduł jednoosobowy.

fot. CDP

Zobacz również: Wiedźmin 3: Krew i Wino - recenzja najlepszego dodatku w historii gier RPG! (PC)

Oprócz płatnej kampanii w grze będziemy mieli również styczność z mikropłatnościami. Dla uspokojenia wiemy również, że podczas rozgrywki sami będziemy mogli zdobywać walutę za wygrane partyjki. Co za nią kupimy? W grze sprzedawane będą beczułki z kartami, w których skład ma wchodzić 5 kart - 4 zwykłe oraz 1 unikatowa. Specjalną kartę będziemy mogli wybrać z puli trzech.

Jak donosi źródło w dalszym ciągu nie trwają pracę nad stworzeniem mobilnej wersji Gwinta. Beta testy gry rozpoczną się już 27 października na XOne i PC, zapisać możecie się do nich na oficjalnej stronie. Po wypuszczeniu tytułu na te platformy studio zamierza wydać grę również na PS4. 

Źródło: gry-online.pl | Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

 

Wiesz, co z tym zrobić


Tomasz Rewers

Tomasz Rewers

Redaktor naczelny

O mnie:

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik. Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Kratosa, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury. Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.


Więcej informacji o:

Wypowiedz się na ten temat...
Zaloguj się poprzez
albo skomentuj jako gość
Wczytywanie komentarza... The comment will be refreshed after 00:00.

Skomentuj jako pierwszy

MOVIES ROOM POLECA

Najnowsze Wiadomości

Polub nas


© 2016 MOVIESROOM.PL · Wszystkie prawa zastrzeżone · Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.