Advertisement
Advertisementpixel

Dishonored 2 otrzymało zwiastun premierowy!

11 listopada – zima za pasem, za oknem nieciekawa pogoda, w Polsce obchodzimy Dzień Niepodległości, a światowa społeczność graczy otrzyma wtedy do swych rąk grę Dishonored 2! Z tej okazji Bethesda opublikowała zwiastun premierowy produkcji. Pojawia się w nim parę informacji dotyczących fabuły, postaci oraz samego świata, zatem jeśli jesteście uczuleni na spoilery, to musicie obchodzić się z niniejszym trailerem niezwykle ostrożnie.

https://www.youtube.com/watch?v=7bLNC8VDTlQ

Zobacz również: Dishonored 2 – Corvo w szczycie formy! Nowy zwiastun ukazuje moce bohatera!

W drugiej części Dishonored nasz protagonista zapoluje na Delilę Copperspoon, która odebrała koronę cesarską córce Corvo – Emily Kaldwin. Przypomnijmy, że w kanonicznym zakończeniu pierwszej odsłony, Corvo ratuje Emily z rąk Dauda i umożliwia jej objęcie tronu Cesarstwa Wysp. Taki stan rzeczy utrzymał się aż do rozpoczęcia gry Dishonored 2.

Na początku rozgrywki możemy wybrać postać, którą będziemy chcieli poprowadzić przez całą zabawę – Corvo lub Emily. Wybór ten nie tylko pozwoli korzystać nam z odmiennych zdolności protagonistów, lecz także wpłynie na przebieg historii.

Wspomniany 11 listopada jest datą premiery Dishonored 2 na konsole PS4, Xbox One oraz PC.

Źródło: Youtube/Bethesda Softworks / Ilustracja wprowadzenia: kadr ze zwiastuna

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?