the old guard background Advertisement

Torment: Tides of Numenera – nowy trailer pokazuje jedną z klas postaci!

Torment: Tides of Numenera to duchowy następca kultowego klasyka Planescape: Torment. Produkowany przez InXile Entertainment, studio skupiające mistrzów klasycznych RPG-ów, tytuł dzieje się nietypowym świecie odległej przyszłości naszej planety (około miliard lat od teraz). W tym czasie różne wielkie cywilizacje rozwijały się i upadały. To sprawia, że wszędzie znaleźć można pozostałości niezrozumiałych i potężnych technologii, pozostawionych przez jakieś przeszłe imperium. Dla ludzi żyjących w czasie, kiedy dzieję się akcja narzędzia te są źródłem wierzeń, są traktowane jako złe duchy bądź magiczne artefakty. W wykorzystywaniu tych właśnie obiektów specjalizuje się klasa postaci zwana Nano – odpowiednik magów w świecie Numenery. Zobaczcie, czego można się spodziewać po tej grupie!

 

Zobacz również: Wiedźmin 3: Dziki Gon – jak wiele zarobiła gra w ciągu ostatniego kwartału?

Gra ma zostać wydawna wcześnie w pierwszym kwartale 2017 roku. Już teraz dostępna jest otwarta beta w formie wczesnego dostępu na Steamie. Gra powstała dzięki rekordowej kampanii na Kickstarterze.

Toment: Tides of Numenera

Źródło: IGN.com/ Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe.

Dziennikarz

Zajmuję się szeroko pojętą popkulturą - grami, komiksami, literaturą, w mniejszym stopniu serialami i filmami. Interesuje się szerokimi syntezami wykraczającymi poza jeden rodzaj dzieł kultury.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?