Advertisement

„Watch_Dogs 2” już na horyzoncie!

O kontynuacji intrygującej skradanki, w której pierwsze skrzypce grały zabawy z udziałem nowoczesnej technologii, mówiło się już od długiego czasu. Jednakże dopiero wczoraj otrzymaliśmy jednoznacznie potwierdzenie od Ubi. Sequel „Watch_Dogs” pojawi się na ekranach naszych komputerów jeszcze przed 30 marca 2017 roku.

Watch Dogs

Cieszycie się? To nie koniec dobrych wiadomości! Komputerowy gigant zapowiedział cztery kolejne produkcje, które powinny trafić w ręce graczy jeszcze przed premierą „Watch_Dogs 2”. Są nimi: „For Honor”, „South Park: The Fractured but Whole”, „Ghost Recon: Wildlands” i pozycja niespodzianka.

Poniżej w ramach przypomnienia przedstawiamy zwiastun pierwowzoru. Myślicie, że seria masz szansę stać się drugim „Assassin’s Creedem„, tylko tym razem osadzonym w świecie technologicznych nowinek i hakerów?

https://www.youtube.com/watch?v=DqoQG_XYF-8

Źródło: Materiały prasowe

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?