Mass Effect: Andromeda – nie każda rasa dostanie się do nowej galaktyki

Hanarzy, Volusowie, Vorche, Quarianie – co łączy te cztery rasy? Wszystkie z nich mogą nie pojawić się w najnowszej odsłonie serii Mass Effect. BioWare, ustami dyrektora kreatywnego Maca Waltersa, potwierdziło, że nie wszystkie gatunki z Drogi Mlecznej znajdą swą drogę do galaktyki Andromedy. Walters nie wyklucza jednak pojawienia się zaniedbanych ras w przyszłych produkcjach z serii. Oto, co powiedział dziennikarzom portalu Game Informer:

Tak to wszystko zaprojektowaliśmy, że każda ze znanych nam już ras będzie miała swoje pięć minut. Z oczywistych powodów jednak, nie pokażą się one wszystkie w tej jednej grze.

Mass Effect Franchise Made Aliens Human Like to Save Money 2

Zobacz również: Mass Effect: Andromeda będzie największą grą od BioWare! Szczegóły preorderów oraz edycji specjalnej

Do tej pory poznaliśmy tożsamość pięciu ras, które z pewnością dostały się do Andromedy – są to Ludzie, Asari, Turianie, Salarianie oraz Kroganie. Czy ktoś jeszcze do nich dołączy? Czekamy na informacje od BioWare!

Źródło: IGN.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z gry Mass Effect 2

Redaktor

Najbardziej tajemniczy członek redakcji. Nikt nie wie, w jaki sposób dorwał status redaktora współprowadzącego dział publicystyki i prawej ręki rednacza. Ciągle poszukuje granic formy. Święta czwórca: Dziga Wiertow, Fritz Lang, Luis Bunuel i Stanley Kubrick.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?