the old guard background Advertisement

Blizzard pracuje nad nową pierwszoosobową grą!

Wedle informacji zawartych na stronie Blizzarda, trwają prace nad „niezatytułowanym projektem z solidnym pierwszoosobowym silnikiem”. Poszukuje się zespołu dla dwóch inżynierów oprogramowania – preferują oni pracowników z doświadczeniem oscylującym właśnie wokół gier z widokiem z pierwszej osoby. Jak dotąd, twórcy World of Warcraft wypuścili zaledwie jedną pozycję o tego typu specyfice – odnoszącego ogromne sukcesy Overwatch. Dlatego nie wiadomo jeszcze, czy chodzi o jakieś rozszerzenie czy sequel tejże gry, czy coś zupełnie innego. 

Zobacz również: Mass Effect: Andromeda – nie każda rasa dostanie się do nowej galaktyki

Nie jest to ostatnimi czasy pierwsza taka sytuacja. Na przykład w tym roku Blizzard szukał kogoś, kto poprowadziły projekt następnego Diablo. Jeszcze zaś w 2015 zatrudniano dyrektora artystycznego „niezapowiedzianego projektu” związanego z uniwersum rzeczonego tytułu.

Jeszcze dla przypomnienia, ostatnim update’em Overwatch było wprowadzenie Sombry – postaci, która posiada umiejętność hakowania zdolności innych bohaterów. Może więc tym razem w planach jest inne, większe rozszerzenie?

Źródło: gamespot.com/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?