Starcraft 2 – znaczące zmiany w nowym patchu!

Nowy patch do gry Starcraft 2 – 3.8.0 – wprowadza sporo ciekawych zmian, i to zarówno jeżeli chodzi o kwestię single, jak i multiplayer.

Jeżeli chodzi o „singla”, przede wszystkim mowa o trzecim, i zarazem ostatnim mission packu dla Nova Covert Ops, zamykającym historię Novy. Oprócz tego, udostępnione zostaną nowe technologie pozwalające pacyfikowanie wrogów.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=jKCP7uTT_hg

Zobacz również: Blizzard pracuje nad nową pierwszoosobową grą!

Warto również wspomnieć o nowej misji w trybie co-op, zwanej Miner Evacuation. Naszym zadaniem będzie tam pomoc w ewakuacji górnikom. Mamy im zapewnić ochronę w drodze do statku kosmicznego, by uniknąć linczu ze strony wybuchłego na planecie buntu.

W multiplayerze z kolei długo oczekiwane zmiany, zatytułowane po prostu Multiplayer Revamp. Nowych rzecz jest tutaj od groma. Przykładowo, Cyclone został zmodyfikowany i przerobiony jednostkę przeznaczoną na pierwszą linię frontu, która zadaje przeciwpancerne obrażenia. Albo Siege Tank, który zadaje o wiele większe obrażenia niż dotychczas.

Te i więcej informacji o najnowszym patchu uzyskać można na TEJ stronie.

Źródło: gamesradar.com/Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?