the old guard background Advertisement

Microïds przedstawia nowy teaser Syberii 3

Blisko 12 lat czekamy na kontynuację Syberii – kultowej serii gier przygodowych, której druga, a zarazem ostatnia część miała swoją premierę w 2004 roku. Niestety, przyjdzie nam się jeszcze trochę uzbroić w cierpliwość, gdyż Microïds niestety przeniósł datę premiery gry. Pierwotnie Syberia 3 miała ujrzeć światło dzienne 1 grudnia 2016. Francuski producent gier poinformował, że najnowsze przygody prawniczki Kate Walker wymagają jeszcze dopracowania, a finalny produkt najwcześniej ujrzymy w marcu 2017. Nie była to najlepsza informacja dla fanów serii, z czego doskonale zdaje sobie sprawę Microïds. Na pocieszenie firma wypuściła najnowszy teaser gry prezentujący najnowsze grafiki oraz dosłownie kilkusekundowy fragment rozgrywki. Gra pojawi się na konsolach PS4 i Xbox One oraz na PC.

https://www.youtube.com/watch?v=SM5VE9AsgZQ

W sklepach pojawiła się możliwość zamówienia pre-orderu gry. Oprócz standardowych wersji dostępna jest również edycja kolekcjonerska, za którą należy zapłacić odpowiednio 400 zł z wersją dla PC i 500 zł z wersją na PS4 i Xbox One.

Syberia 3 Edycja Kolekcjonerska zawiera następujące elementy:

  • Gra Syberia 3
  • Figurka Kate Walker
  • Artbook ze świata gry
  • Komiks
  • Dwie litografie 
  • Ścieżka dźwiękowa z gry (wersja cyfrowa)
  • Kolekcjonerskie pudełko

Syberia to ponadczasowa seria gier przygodowych typu point-and-click stworzona przez belgijskiego rysownika i miłośnika wirtualnej rozrywki Benoita Sokala. Zarówno Syberia, jak i Syberia II sprzedały się na całym świecie w blisko 3 mln egzemplarzach. Najnowsza odsłona serii po raz pierwszy będzie miała pełne wsparcie 3D i będzie bezpośrednią kontynuacją poprzednich części. Historia z mamutami i automatami w tle zyskała miłośników na całym świecie. Za muzykę do Syberii 3 ponownie odpowiedzialny jest Inon Zur, który poza Syberią II ma na swoim koncie takie hity jak chociażby Dragon Age, Fallout, czy Prince of Persia

Źródło: ppe.pl, cdp.pl/ ilustracje: materiały prasowe, cdp.pl

Dziennikarz
Więcej informacji o
, , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?