the old guard background Advertisement

Abzu i The End is Nigh za darmo w Epic Games Store

Abzu i The End is Nigh to kolejne pozycje, które są dostępne w Epic Games Store zupełnie za darmo. Te dwie naprawdę ciekawe gry już teraz dodać można do swojej biblioteki gier. Promocja potrwa do 12 września.

Na platformie Epic Games Store od dzisiaj można już pobrać dwie naprawdę ciekawe produkcje. Jedna z nich to Abzu, która zabiera nas w podroż do głębin oceanu, druga to klimatyczna dwuwymiarowa platformówka, mianowicie The End is Nigh. Oba tytuły zdecydowanie warto dodać do swojej listy.

Zobacz również: Telltale Games wraca do żywych!

Abzu to piękna podwodna przygoda, podczas której penetrujemy morskie głębiny. Gra podobnie jak Journey nie ma jasno nakreślonej przez autorów fabuły. Kwintesencją jest eksploracja i poznawanie pięknego świata, który nie przestaje zachwycać nawet na moment.

The End is Nigh natomiast to pełnoprawna platformówka od Edmunda McMillena, czyli twórcy The Binding of Isaac oraz Super Meat Boy. Produkcja należy do tych wymagających i zdecydowanie jest przeznaczona dla osób cierpliwych i nie zrażających się seriami zgonów.

Od 12 do 19 września użytkownicy platformy będą mogli pobrać kolejną darmową grę. Tym razem będzie to Conarium, czyli mrożąca krew w żyłach opowieść zainspirowana twórczością Lovecrafta.

Źródło: epicgames.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Miłośnik piłki nożnej, kibic FC Barcelony i Roberta Kubicy, entuzjasta kina, seriali oraz gier komputerowych.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?