Age of Empires IV – oto pierwszy gameplay trailer! | X019

Długo kazano nam czekać na kolejne zapowiedzi nowej odsłony tego króla gier strategicznych. Ale konferencja X019 dała nam wreszcie coś konkretniejszego.

Pierwszy gameplayowy zwiastun Age of Empires IV stanowi wstępne rozeznanie po zbliżającym się wielkim powrocie kultowego tytułu. Możemy rzucić okiem na modele jednostek czy to, jak będą wyglądać walki. Co ciekawe, oprócz Relic Entertainment, które jest najważniejszym deweloperem gry, Microsoft powołał zupełnie nowe studio, którego jedynym zadaniem jest właśnie zajmowanie się AoE IV. O fakcie tym wiedzieliśmy już od pewnego czasu, teraz jednak poznaliśmy jego nazwę – World’s Edge.

Zobacz również: Everwild – nowa gra od twórców Sea of Thieves na pierwszym zwiastunie!

Nie poznaliśmy jeszcze nawet orientacyjnej daty premiery tej pozycji. Na osłodę twórcy podrzucili jeszcze trailer Age of Empires II: Definitive Edition, które właśnie ma premierę.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?