Alaska wkrótce na Nintendo Switch

Już 25 października br. na Nintendo Switch wydany zostanie nowy symulator dla miłośników jazdy samochodami 4×4 po bezdrożach. Ultra Off-Road 2019: Alaska to m.in. symulacyjny styl jazdy, systemy dynamicznej zmiany pogody oraz zniszczeń samochodu, a także wielkie tereny do odkrycia.

Ultra Off-Road 2019: Alaska to tytuł stworzony i wydany kilka miesięcy temu na PC przez polskie studio IceTorch Interactive. Za konwersję i wydanie gry na Nintendo Switch odpowiada Ultimate Games S.A.

Gra studia IceTorch Interactive przenosi gracza na alaskańskie bezdroża, gdzie można sprawdzić swoje umiejętności i zmierzyć się z bardzo wymagającym terenem. Model jazdy w Ultra Off-Road 2019: Alaska ma charakter symulacji, która możliwie wiernie odwzorowuje offroadowe wyzwania, przed jakimi stają kierowcy samochodów z napędem 4×4.

Do dyspozycji graczy oddano 6 różnych samochodów 4×4, 2 wielkie i szczegółowo przygotowane mapy oraz 8 zróżnicowanych tras. Poza standardowym trybem kariery, można też korzystać z trybu pozbawionego ograniczeń (freeride).

Jak zaznacza Ultimate Games S.A., przemierzanie alaskańskich bezdroży dodatkowo urozmaicają wpływający na jazdę system dynamicznej zmiany pogody, system zniszczeń pojazdu (z wizualizacją uszkodzeń) oraz cykl dnia i nocy.

Ultra Off-Road 2019: Alaska – główne cechy:

  • offroadowe wyzwania;
  • 2 wielkie mapy;
  • system dynamicznej zmiany pogody;
  • cykl dnia i nocy;
  • 8 różnych tras;
  • alaskańskie bezdroża;
  • 6 unikalnych pojazdów;
  • system zniszczeń samochodu.

Datę premiery Ultra Off-Road 2019: Alaska na Nintendo Switch zaplanowano na 25 października 2019 r.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?