Advertisement

American Motorcycle Simulator rozgrzewa silnik

3939 kilometrów z Chicago do Los Angeles, ty, twój motocykl, piękne widoki i urocze mruczenie silnika.

Miałeś kiedyś wszystkiego dosyć? I chęć rzucenia tego w diabły, wyjechania w Bieszcz… w siną dal? A co powiesz na tego typu wyprawę, ale przez Stany Zjednoczone, legendarną trasą Route 66?

American Motorcycle Simulator to motocyklowy survival – prawdziwa włóczęga na dwóch kółkach, z masą ciekawych mechanik. W grze możesz nie tylko prowadzić swój pojazd, ale też reperować go, ulepszać, czy upiększać. Musisz go tankować i ogólnie o niego dbać. W trasie, a także na przydrożnych stacjach benzynowych, gdzie czasem znajdziesz też sklepy z częściami, warsztaty. I… tak, mogą tam być też kluby gogo czy różne szemrane knajpy. American Motorcycle Simulator symuluje pełne spektrum życia każdego prawdziwego motocyklisty.

Jesteś gotowy na tę niezwykłą przygodę? Wierną rzeczywistości motocyklową wyprawę? Przetnij ze wschodu na zachód na swojej maszynie całe Stany, dotrzyj do Pacyfiku i… zawróć w drogę powrotną.

Cechy gry:

– 3939 kilometrów do pokonania
– ponad 30 przydrożnych moteli, barów i klubów gogo
– ponad 50 stacji benzynowych do odwiedzenia
– ponad 100 części konstrukcyjnych motocykla
– 4 różne środowiska (pola, lasy, prerie i góry)
– wiele mini gier (m.in. bilard, dart, poker)

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?