Anthem – BioWare prezentuje pokaźny gameplay!

Electronic Arts co jakiś czas stara się podsycać apetyt graczy na ich nadchodzącą produkcję – Anthem. Tytuł prezentuje się na materiałach bardzo interesująco, więc oczekiwanie regularnie rośnie. Tym razem producent prezentuje nam całkiem pokaźny gameplay. Materiał trwa ponad 40 minut i przedstawia niczym nieskrępowaną rozgrywkę.

Gameplay w rzeczywistości stanowi zapis streamu, który niedawno się odbył. Brali w nim udział sami dewloperzy gry, racząc graczy sowitym komentarzem na temat rozgrywki w czasie rzeczywistym. Możemy zatem posłuchać o kilku ciekawostkach odnośnie produkcji gry, jej przyszłości, a także tego co zmienia się na bieżąco w wczesnej wersji Alfa.

Zobacz również: Ubisoft wprowadza cenzurę w Rainbow Six: Siege

Z gameplay’u na gameplay Anthem prezentuje się coraz lepiej. Gra rozwija się w bardzo dobrym kierunku i miejmy nadzieje, iż ten kierunek zostanie podtrzymany. Może to być przełomowa produkcja Electronic Arts i BioWare, jeżeli umiejętnie zostanie wykorzystany jej potencjał. W tym momencie pozostaje jedynie czekać na pierwsze zapowiedzi bardziej otwartych wersji testowych.

Produkcja zapewne przypadnie do gustu graczom Destiny, gdyż rozgrywka wygląda bardzo podobnie, jednak jest ona dużo bardziej dynamiczna.

Źródło: kanał YouTube Izuniy / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?