Anthem już można ukończyć! Gra wchodzi w alfa-testy

Premiera Anthem została zaplanowana na 22 lutego. W sieci wielu użytkowników wątpiło jednak, czy firmie Bioware uda się zdążyć z ukończeniem produkcji na wyznaczoną premierę. Jednak deweloperzy odpowiedzialni między innymi za serię Dragons Age postanowiła uspokoić fanów.

Zobacz również:World of Warcraft Classic grywalny na BlizzConie 2018!

Twórcy chwalą się, że faza produkcyjna jest na bardzo zaawansowanym poziomie. Na oficjalnej stronie internetowej Anthem ukazał się wpis informujący, że grę można już w pełni ukończyć i weszła w fazę alfa-testów.

W zeszłym tygodniu Anthem weszło w fazę Alfa. Mamy już w Anthem każdą projektowaną część i wszystko funkcjonuje. Rozgrywka zapewnia masę frajdy” – napisali autorzy z BioWare.

Wejście gry w fazę alfa-testów nie oznacza jednak, że premiera w lutym jest niezagrożona. Teraz przed deweloperami czeka trudnej zajęcie w pełni okiełznania kodu oraz likwidacja wszystkich większych oraz mniejszych bugów.

Premiera produkcji odbędzie się 22 lutego, zaś wszyscy gracze, którzy złożą zamówienia przedpremierowe lub są subskrybentami usługi EA Access i Origin Access Premier 1 lutego zyskają dostęp do wersji trial, która pozwoli na przetestowanie Anthem jeszcze przed premierą.

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?