Anthem – personalizacja kostiumów bojowych na nowym gameplayu

Podczas kolejnego pokazu Anthem na platformie Twitch pokazano jak gracze będą mogli personalizować wygląd Javelinów wykorzystywanych w misjach.

BioWare zaprezentował kolejny fragment gameplayu z gry Anthem, tym razem skupił się on na kostiumach, w którym postać będzie ruszać na misje. Modyfikując nasz bojowy egzoszkielet będziemy przede wszystkim mogli oddzielnie pofarbować hełm, nogi, tors oraz ramiona, a także zdecydować z jakiego materiału ma być wykonany. W tym celu przygotowano całą galerię rozmaitego rodzaju metali oraz tkanin. Kolejną opcją będzie wybór stylu poruszania się Javelina.

Zobacz również: Powstała interaktywna mapa do Fallout 76

Opcji wydaje się zatem całkiem sporo, jednak twórcy podkreślają, że nie wszystkie będą dostępne od razu. Część z nich będzie zdobyć, czego szczegóły mają przedstawić niedługo. Zapewne jednak będą mogły być pozyskiwane w misjach bądź nabywane drogą kupna.

Anthem będzie miał swoją premierę 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Gra ma położyć nacisk na zmagania sieciowe, chociaż autorzy obiecują, że ważna będzie także opowieść. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych misji fabularnych, wykonywanych ze znajomymi lub w pojedynkę.

Źródło: Twitch / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?