Anthem – wyposażenie oraz rozwój postaci na nowym gameplayu

BioWare podczas kolejnej prezentacji przedstawiło system rozwoju postaci oraz wyposażenie w Anthem.

Na trwającym pięćdziesiąt minut zapisie z rozgrywki z Anthem pojawiają się przede wszystkim ulepszenia Javelinów, czyli specjalnych pancerzy, w których spędzimy większość czasu w grze. O ich personalizacji twórcy mówili już podczas streamu w połowie listopada. Teraz jednak omówiono możliwości modyfikacji pięciu głównym elementów, które zmienią także właściwości naszego pancerza. W trakcie rozgrywki znajdziemy także dodatkowe podzespoły, oferujące oprócz podstawowych statystyk, także dodatkowe bonusy. Na przykład skracające czas ładowania umiejętności w trakcie lotu o połowę lub zwiększą o 50% obrażenia zadawane przez granaty. Dodatkowe elementy Javelinów mają umożliwić graczom stworzenie kostiumu bojowego dopasowanego do jego preferencji oraz stylu zabawy.

Zobacz również: Mikrotransakcje nadchodzą do Red Dead Online!

Niedawno pojawił się również nowy trailer, prezentujący Legion Świtu oraz tło fabularne gry. Ten pierwszy w świecie Anthem był grupą wojowników, dowodzona przez Generał Helenę Tarsis, która uratowała ludzkość w krytycznym dla niej momencie. Legion Świtu to także nazwa specjalnej edycji, oferujących zestaw unikalnych zbroi, dodatkowy typ uzbrojenia oraz dostęp do dema przed premierą.

Zobacz również: Zdolności specjalne na nowym materiale z Rage 2

Anthem będzie miał swoją premierę 22 lutego na PC, PS4 i Xbox One. Gra ma położyć nacisk na zmagania sieciowe, chociaż autorzy obiecują, że ważna będzie także opowieść. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych misji fabularnych, wykonywanych ze znajomymi lub w pojedynkę.

Źródło: Anthem Universe / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarka

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?