Advertisement
banner

Assassin’s Creed: Odyssey na polskim zwiastunie premierowym!

Choć do premiery nowej odsłony Assassin’s Creed jeszcze niecałe dwa tygodnie, Ubisoft uraczyło nas zwiastunem premierowym.

Na najnowszych zwiastunie Assassin’s Creed: Odyssey możemy zobaczyć zarys fabuły, w tym naszego bohatera/bohaterkę. Choć zwiastun jest dubbingowany, polskie wydanie gry będzie zawierało jedynie wersję kinową, czyli przetłumaczone napisy z oryginalnym, angielskim dubbingiem.

Zobacz również: TOP 2018 – Najlepsze Gry 2018 Roku! Ranking aktualizowany!

Akcja najnowszego Assassina będzie się rozgrywać w starożytnej Grecji. Po rewolucyjnym i dobrze przyjętym Origin, Ubisoft widocznie chce na dłużej zagościć w klimatach antycznych. Tereny Półwyspu Peloponeskiego są bardzo charakterystycznym miejscem na Ziemi pełnym wzgórz, stromych urwisk i zatok.

Do wyboru będziemy mieli dwóch bohaterów – Alexiosa oraz Kassandrę – potomków słynnego króla Sparty, Leonidasa. Na swojej drodze spotkamy między innymi słynnego przedstawiciela greckiej filozofii – Sokratesa.

Jak było już mówione, gra czerpać będzie wiele ze swojej poprzedniczki, Origins, szczególnie jeśli chodzi o system walki. Jeśli chodzi o pozostałe atuty rozgrywki, to twórcy postanowili dołączyć do gry również opcje dialogowe, a nasze decyzje mogą znacznie wpłynąć na losy protagonistów. Nie zabraknie również starć z mitycznymi stworzeniami, jak to miało miejsce w przygodach Bayeka. Czekać nas będzie między innymi walka z samym Minotaurem. Gra trafi na sklepowe półki 5 października tego roku.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: Ubisoft

Zastępca Redaktora Naczelnego

Początkujący scenarzysta, zapalony publicysta i sfiksowany popkulturowiec.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?