Assassin’s Creed Odyssey zapowiedziane! Wyruszymy do starożytnej Grecji!

Plotki dotyczące kolejnej odsłony Assassin’s Creed zostały potwierdzone! Nowa odsłona otrzyma podtytuł Odyssey, a jej akcja rozgrywać się będzie w starożytnej Grecji!

Twórcy serii postanowili ogłosić tę informację za pośrednictwem konta na Twitterze. Zamieścili na nim kilkusekundowy filmik prezentujący hoplitę kopiącego przeciwnika w przepaść, niczym Leonidas perskiego wysłannika w filmie 300. Ich uzbrojenie oraz logo gry wyraźnie wskazuje na to, że to antyczna Grecja będzie kolejną lokalizacją nowej odsłonie tej kilkuletniej serii, której tytuł brzmi Assassin’s Creed Odyssey!

Deweloperzy po ujawnieniu zdjecia pewnego breloczka zapewne nie mieli już wyboru i niecałe dwa tygodnie przed prezentacją na E3 postanowili potwierdzić wcześniejsze doniesienia. Więcej zapewne dowiemy się właśnie na tej konferencji, która odbędzie się 11 czerwca o 22:00.

Źródło: Twitter.com / Ilustracja wprowadzenia: kadr z zapowiedzi

Redaktor

W kinie szuka pozycji, która przebije Pulp Fiction, w telewizji - Breaking Bad oraz Rodzinę Soprano, w świecie gier - serie Bioshock oraz God of War.
Kontakt: d.dudek@moviesroom.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?