Advertisement

Assassin’s Creed: Odyssey zmierza na konsolę Nintendo Switch!

Ciekawe wieści nadchodzą do nas z dalekiego wschodu. W Japoni została zaprezentowana niezapowiadana wcześniej edycja Assassin’s Creed: Odyssey na konsolę Nintendo Switch! Ubisoft postanowił sprezentować graczom niemałą niespodziankę i trochę poszerzyć swoje horyzonty.

Poczatkowo najnowszay Assassin’s Creed miał standardowo zawitać na komputery osobiste i konsole Playstatyin 4 oraz Xbox One. Nic nie wskazywało nawet na cień zaintereswoania japońską maszynką od Nintendo. Wychodzi na to, że wszystko to było zwyczajnie skrzętnie ukrywane, gdyż Ubisoft zaprezentował nawet już pełnoprawny gameplay z wersji na Switcha, który możecie zobaczyć poniżej.

Zobacz również: Call of Duty: Black Ops 4 – Tryb Blackout poprawiony i rozszerzony!

Jak zatem udało się zmieścić twórcom tak dużą produkcję w tak niewielkiej konsoli? Zapewne pomyślicie, że wiele poprostu zostało wycięte. Otóż nie! Assassin’s Creed: Odyssey będzie korzystać z możliwości chmury, w której będą zapisane pliki gry. Tak więc Switch dostanie pełnoprawną, nieokrojną wersję Odyssey dla siebie samego!

Na końcu trzeba wspomnieć o najsmutniejszej rzeczy. Wszystko to jest przewidziane, w chwili obecnej, jedynie na rynek japoński. Nie ma jeszcze żadnej wzmianki o rozszerzeniu projektu na zachód i w tym Europę. Nie mniej jendak sam pomysł i jego wykonanie powinny zaowocować dużym zainteresowaniem na Starym Kontynencie.

Źródło: kanał YouTube Shirrako / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?