Advertisement

Battlefield V – bezpłatny dodatek Rozdział 1: Wstęp już dostępny!

Mimo problemów związanych z najnowszą aktualizacją do Battlefielda V, Rozdział 1: Wstęp jest już dostępny dla posiadaczy gry. Trudności z dodatkiem spowodowały jednak, że został on udostępniony dzień później, niż pierwotnie planowali twórcy.

Bezpłatna aktualizacja do Battlefielda V miała ukazać się już 4 grudnia. Niestety, w trakcie implementacji plików na serwery dostrzeżono jakiś błąd i DICE zdecydowało się przenieść premierę dodatku na dziś. Jednak wszystko wskazuje na to, że problem został rozwiązany i Rozdział 1: Wstęp jest już dostępny do pobrania na PS4, Xbox One oraz PC.

Zobacz również: Fortnite – nowy tryb rodem z Minecrafta!

Według pierwszych doniesień graczy, aktualizacja w znacznym stopniu poprawiła działanie między innymi ray-tracingu, zwiększając wydajność tego zasobożernego rozwiązania nawet o 50%.

Rozdział 1: Wstęp to także nowa zawartość:

  • Nowa Opowieść Wojenna: Ostatni Tygrys – Najnowsza opowieść wojenna sadza gracza w fotelu dowódcy jednego z najbardziej przerażających czołgów II wojny światowej, Tygrysa I. Jako niemiecki dowódca prowadzący swój oddział, doświadczysz inwazji Dwunastej Grupy Armii USA przez niemiecką granicę. Podobnie jak w pozostałych Historiach Wojennych w grze, pokazujemy nieznaną i nieoczekiwaną stronę wojny.
  • Nowa mapa: Panzerstorm – Ta zupełnie nowa mapa stanie się areną bitew pancernych, w której gracze będą toczyć walki na wzniesieniach, rowach i nasypach z użyciem dużej ilości pojazdów. Mapa rozgrywa się w momencie natarcia niemieckiej zmechanizowanej kompanii na terytorium Belgii.
  • Poligon treningowy – W aktualizacji wprowadzamy również długo oczekiwany poligon treningowy, w którym gracze będą mogli testować przeróżne bronie i pojazdy. Teraz każdy będzie mógł swobodnie uczyć się schematów odrzutu ulubionej broni lub ćwiczyć bombardowania w wybranym samolocie.
  • Pozostałe ulepszenia – Aktualizacja wprowadza również nowe modyfikacje pojazdów oraz możliwość dostosowania ich wyglądu, a także wiele aktualizacji i poprawek uwzględniających komentarze otrzymane od społeczności graczy.

Źródło: Youtube/Battlefield, ppe.pl | Ilustracja wprowadzenia: EA

Redaktor współprowadzący działu Gry

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?