Battlefield V na premierowym zwiastunie!

Battlefield V do powszechnej dystrybucji trafi dopiero 20 listopada, lecz już teraz mogą w niego grać posiadacze EA Access oraz Origin Access Premier.

Rezultatem wcześniejszego dostępu do gry od EA DICE jest również wcześniejsze opublikowanie zwiastuna premierowego – można go obejrzeć już teraz. Nie brakuje tutaj wybuchów, chwalenia się dobrymi opiniami oraz zachęcania do zabawy sieciowej. Wspomniane wideo obejrzycie poniżej:

Zobacz również: Battlefield V – znamy wymagania sprzętowe!

Po pierwszych recenzjach Battlefield V twórcy mogą być ukontentowani. Ma metacritic średnia ocen wynosi 86, więc jest bardzo dobrze. Krytycy wspominają o niezbyt satysfakcjonującej kampanii singlowej, ale chwalą wyśmienity system strzelania, co oczywiście jest bardzo ważne w rozgrywce multiplayer. Warto wspomnieć, że wszelkie dodatki do gry mają być darmowe, gdyż twórcy zrezygnowali z przepustki sezonowej.

Premiera Battlefielda V już 20 listopada 2018 roku na PC, PS4 oraz Xbox One.

Źródło: Youtube/Battlefield | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?