Advertisement
banner

Battlefield V – oficjalny trailer kampanii dla jednego gracza!

Do premiery najnowszej odsłony Battlefield V zostało, przynajmniej jak na razie, nieco ponad miesiąc. Dotychczas Electronic Arts prezentowało graczom materiały promujące i skupiające się na rozgrywce sieciowej, a także przedstawiające zawartość jaka będzie dostępna w dniu premiery, lub nieco później. Zapowiedzi i prezentacje zostały przyjęte z mieszanym odczuciem, a fani serii z nadzieją zaczęli wypatrywać w kierunku kampanii dla jednego gracza. Producent w związku z tym postanowił nam zaprezentować pierwszy spotlight tego, co może nas czekać już za miesiąc.

Trailer trwa nieco ponad dwie minuty i stanowi zlepek urywków z poszczególnych historii, jakie będzie nam przedstawiać Battlefield V. Możemy na nim zobaczyć osławioną już norweską partyzantkę, a także kilka nowych twarzy. Już na początku można wnioskować, iż kampania zabierze nas w przeróżne zakątki ziemi.

Zobacz również: Assassin’s Creed Odyssey otrzyma ogromną aktualizację!

Warto zwrócić uwagę na urywek z niemieckim Tygrysem, sugerujący kampanię niemieckiego czołgisty dostępną w grze. Pokazanie wojny z perspektywy obu stron konfliktu jest zdecydowanie czymś, czego lubujący się w wojennej tematyce gracze pragną od tego typu produkcji, a paradoksalnie często jest pomijane.

W materiale można również dostrzec front norweski, francuski, bitwę o Anglię, a także wojnę w Afryce. Cieszy fakt odejścia od tradycyjnej kampanii 1944 roku, która już przejadła się graczom, jednak czy sama rozgrywka dla jednego gracza będzie cieszyć? Ciężko stwierdzić.

Źródło: oficjalny kanał YouTube Battlefield / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?