Advertisement

Battletoads: Anarchic Amphibians – nowa generacja słynnej gry dostępna już od 20 sierpnia!

Battletoads powraca już w sierpniu tego roku. Jest to pierwszy sequel legendarnej gry z lat 90-tych ubiegłego wieku. Produkcja została opracowana przez Dlala Studios przy współpracy z Rare.

Minęło już sporo czasu, bo aż 26 lat od ostatniej aktualizacji tej produkcji, ale Battletoads już wkrótce ponownie, w blasku reflektorów pojawi się na Waszych konsolach oraz „pecetach”. Gra została opracowana przez Dlala Studios przy wsparciu twórcy serii Rare. Słynne ropuchy dbały o swoją formę występując gościnnie w takich tytułach, jak Killer Instinct czy Shovel Knight. Miłośnicy gier retro mogą przypomnieć sobie dawne czasy grając w „Rare Replay” na Xbox One, w którym wśród 30 vintagowych pozycji, można znaleźć również Battletoads. Już 20 sierpnia, po raz pierwszy od lat 90. gra powraca w zupełnie nowej odsłonie!

Subskrybenci Game Pass już dziś mogą wstępnie zainstalować grę na konsoli lub komputerze PC, by w dniu premiery natychmiast rozpocząć zabawę. W tym celu należy wyszukać Battletoads na Xbox lub Xbox App for PC (beta), lub pobrać aplikację mobilną Xbox Game Pass na Apple lub Androida i zainstalować ją na swojej konsoli lub komputerze. Zanim zagrasz – zapoznaj się z tym, co Cię czeka!

Zobacz również: Iron Harvest – dziś rusza otwarta beta. Zobaczcie świetny zwiastun!

Jeśli do tej pory nie poznałeś serii Battletoads, oto co powinieneś o niej wiedzieć: Zitz, Rash i Pimple to troje awanturujących się obcych, którzy mogą zmieniać się w dowolne kształty, sieją przy tym chaos i zniszczenie. Jednym z ich celów jest pokonanie Dark Queen i jej sojuszników. Bijatyki, pościgi, zagadki logiczne, akcje wymagające zręczności i szybkości – to elementy, których nie zabraknie w rozgrywce! Duża wytrwałość i świetny refleks – to cechy, które decydują o powodzeniu i pozwalają odnieść sukces. Niebywała grywalność spowodowała, że tytuł ten zyskał duże uznanie wśród graczy. W sequelu Battletoads utrzymano specyficzny klimat gry, a dzięki wielu opcjom można dostosować rozgrywkę do własnych preferencji i możliwości. Funkcja multiplayer pozwala zaprosić do rozgrywki przyjaciół i wspólnie walczyć. 

Cięty i ironiczny humor występujący w tej produkcji oraz charakterystyczne animacje są swoistym hołdem dla amerykańskich kreskówek z końca lat 90-tych. Podczas rozgrywki znajdziemy wiele gagów, licznych nawiązań do filmów czy komiksów z końcówki XX w. Historia napisana została przez doświadczonych i uznanych twórców, a brawurowy dubbing dopełnia całość i sprawia, że nie będziecie mogli się oderwać od konsoli.

Źródło i ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?