Bez połączenia z Internetem nie zagramy w Beyond Good & Evil 2

Podczas prezentacji, która odbyła się tuż przed świętami, Ubisoft zapowiedział, że Beyond Good & Evil 2 będzie wymagało stałego połączenia z Internetem, wbrew wcześniejszym zapowiedziom.

Space Monkey Report to cykliczny stream, w takcie którego twórcy Beyond Good & Evil 2 opowiadają o grze oraz postępach prac nad nią. Podczas transmisji mającej miejsce tuż przed świętami Ubisoft zdradził, że produkcja będzie jednak wymagać stałego połączenia z Internetem. Przeczy to zapewnieniom dyrektora kreatywnego Michela Ancela, który mniej więcej rok temu obiecywał możliwość rozgrywki offline.

Autorzy podkreślili, że Beyond Good & Evil 2 będzie przede wszystkim grą wieloosobową. Stałe połączenie z siecią będzie mogło zapewnić również dostęp do najświeższych aktualizacji oraz zwiedzanie świata bez ekranów ładowania. Oczywiście w tytule nie zabraknie możliwości do rozgrywki solo, jednak zabawa w kilka osób ma zapewniać dużo lepsze wrażenia.

Zobacz również: Znamy styczniową ofertę PS Plus!

W trakcie steamu ujawniono także kilka innych nowinek. Na wygląd gry duży wpływ ma kultura chińska oraz indyjska. Niemniej swój zestaw wierzeń oraz mitów mają otrzymać także m.in. Kosmiczni Piraci czy Hybrydy, utrzymujący swoje obyczaje „w podziemiu”. Nie zabraknie także zwierzęcych hybryd, wśród których dominować będzie małpa oraz świnia, pokazywane już w materiałach z gry. Oprócz tego w grze pojawią się sekwencje rozgrywki w podziemnych jaskiniach oraz kopalniach.

Beyond Good & Evil 2 ukaże się na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Chociaż data premiery nie jest jeszcze znana, na przyszły rok zapowiedziano beta-testy gry.

Z wykształcenia antropolożka kulturowa. Z pasji graczka, filmożerczyni i mól książkowy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?