Blizzard bardzo zadowolony ze współpracy z Nintendo. Kolejne produkcje studia już niebawem na Switchu?

Na konsole Wielkiego N pojawił się dopiero jeden tytuł ze stajni Blizzarda, jednak obie firmy już wydają się być bardzo zadowolone ze współpracy. Jak wypowiada się szef studia, chciałby aby więcej ich produkcji trafiło na konsolę Nintendo 

fot. mat. prasowe

Zobacz również: Zestaw gier z kreskówki Steven Universe już w sprzedaży

Po bardzo pozytywnym odbiorze, zarówno krytycznym, jak i finansowym Diablo III Eternal Collection, współpraca dwóch gigantów branży prawdopodobnie na tym się nie zakończy. Prezes Blizzarda J. Allen Brack jest zachwycony najnowszą konsolą Nintedno, która według niego posiada unikalne właściwości, których nie mają konkurencyjne sprzęty. Tak oto wypowiedział się on o Switchu: 

„Jesteśmy bardzo szczęśliwi. Nintendo jest wspaniałym partnerem. Jesteśmy fanami tej platformy, fanami Nintendo, fanami IP od Nintendo, fanami Switcha. To naprawdę świetna platforma i naprawdę dobrze się na niej gra.”

Nie podał on niestety żadnych konkretnych tytułów, jakie miały by zostać na ową konsolę wydane. Jednak zważając na to, że współpraca zdaje się być nader owocna, możliwe że już niedługo otrzymamy jakieś zapowiedzi.  

Źródło: nintendolife.com/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Miłośnik wysoko budżetowego kina, gier, anime, seriali, a także maniak Gwiezdnych Wojen. Na Fb do znalezienia na stronie Popkulturysta 😉

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?