Advertisement

Blizzard odwiedzi targi gamescom 2018!

Blizzard potwierdza swoją obecność na tegorocznych targach gamescom 2018! Amerykański producent przyzwyczaił już fanów do absencji na E3 w Los Angeles, na rzecz corocznej prezentacji w Kolonii. Targi w Niemczech są drugim, zaraz po BlizzConie, największym wydarzeniem w świecie gier Blizzarda, więc zapewne nie zabraknie sporej dawki nowości!

Wszyscy fani World of Warcraft, Diablo, Overwatch, Starcraft, Hearthstone oraz Heroes of the Storm niech mają się na baczności, gdyż Blizzard zapowiada, iż dla każdej z tych produkcji ma nam coś ciekawego do pokazania. Zapewne szczególnie cenne będą informacje na temat najnowszego dodatku do World of Warcraft o tytule Battle for Azeroth, a także co dalej z uniwersum Diablo? Zapewne podczas trwania targów otrzymamy garść informacji w tych kierunkach.

Zobacz również: Kultowa Dolina Alterak trafia do Nexusa!

Dodatkowo Blizzard zaoferuje graczom swoje epickie towary z własnego oficjalnego sklepu. Przewidziane zostały przeróżne konkursy i zabawy na poszczególnych scenach amerykańskiego producenta tak, aby nikt nie się nie nudził! Swoich sił będzie można spróbować w konkursie tańca 23 sierpnia, a także podziwiać słynny konkurs kostiumów Blizzarda w sobotę 25 sierpnia.

Tegoroczny gamescome odbędzie się pomiędzy 21, a 25 sierpnia. Jest na co czekać! Całe szczęście już coraz mniej czasu nas dzieli od tego wielkiego gamingowego wydarzenia.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: wowhead.com

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?