BlizzCon 2019 oficjalnie zapowiedziany!

Tak jak co roku, Blizzard zaprasza fanów swoich produkcji z całego świata, na wielkie ich święto. Tradycyjnie w Kalifornii, odbędzie się wielki konwent łączący w sobie cechy prezentacji najnowszych pomysłów na lata twórczości, esportu, jak i zawodów cosplay. Wszystko to czekać na nas będzie już 1-2 listopada!

Fot. mat. prasowe

Zobacz również: Overwatch – Blizzard prezentuje zupełnie nową funkcję – Warsztat!

BlizzCon 2019 będzie obfitował w ciekawe punkty programu i atrakcje przygotowane dla uczestników konwentu, w tym m.in. panele dyskusyjne z udziałem twórców, zawody e-sportowe na najwyższym światowym poziomie, a także okazje dla członków naszej społeczności do pochwalenia się swoją kreatywnością przed zgromadzoną publicznością. W tym roku na uczestników konwentu czeka powiększona powierzchnia wystawowa, a także program imprezy wzbogacony o atrakcje poprzedzające konwent BlizzCon – przebiegające w swobodnej atmosferze spotkanie fanów, które odbędzie się w przeddzień właściwej imprezy tuż obok centrum kongresowego.

Fot. mat. prasowe

W tym roku, na fanów, będących fizycznie obecnymi na konwencie, czeka nie lada okazja! Mowa tutaj możliwości wyboru pamiątkowej figurki kolekcjonerskiej – potężnego siepacza orków lub piechura ludzi – przygotowanej z okazji 25. rocznicy sagi Warcraft . Uwaga: wybór statuetki jest obowiązkowy i zostanie sfinalizowany w procesie zakupu wejściówek.

Źródło: informacja prasowa/ Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?