Znamy bonusy do zamówień przedpremierowych Red Dead Redemption 2

Do premiery wyczekiwanego przez wiele fanów Red Dead Redemption 2 coraz bliżej. Ta została zaplanowana na 26 października i miejmy nadzieję, że Rockstar nie postanowi ponownie przesunąć daty wydania działa o parę miesięcy. Na to się jednak raczej nie zachodzi, bo gra jest coraz mocniej proponowana, a ostatnio w PlayStation Store oraz Xbox Games Store pojawiła się możliwość złożenia zamówień przedpremierowych na tę produkcję.

Zobacz również: Trwają prace nad Lords of the Fallen 2

Wszyscy ci, którzy już nie mogą doczekać sie premiery kontynuacji przygód na dzikim zachodzie mogą założyć zamówienia przedpremierowe. Osoby które już dzisiaj zdecydują się na zakup, otrzymają kilka ciekawych niespodzianek przygotowanych przez wydawcę. Rockstar kusi kilkoma ciekawymi bonusami, które zostaną dodane do zamówienia:

  • The War Horse (specjalny koń)
  • The Outlaw Survival Kit (prawdopodobnie zestaw przedmiotów ułatwiających rozpoczęcie gry)
  • Zastrzyk gotówki w trybie dla pojedynczego gracza
  • Bonusowe $500,000 do Grand Theft Auto Online.

Jak widać gracz zyska dodatkowe przedmioty do samego Red Dead Redemption 2, które zapewne ułatwią rozpoczęcie przygody na dzikim zachodzie. Posiadacze GTA V zyskają także dodatkową gotówkę do tryby sieciowego.

Ci którzy dokonają transakcji jeszcze przed 31 lipca, dostaną dodatkowo mapę skarbów, którą będą mogli wykorzystać podczas rozgrywki w Red Dead Redemption 2.

Źródło: store.playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: Mat. promocyjne

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?