AdvertisementBorderlands 3 – poznajcie bliżej kolejne grywalne postacie

Pod koniec ubiegłego miesiąca mogliśmy zobaczyć wideo przedstawiające Zane’a, jedną z czterech grywalnych postaci trzeciej części franczyzy od Gearbox Software. Na przestrzeni ostatnich kilku dni ukazały się dwie następne.

Po pierwsze, pojawia się Moze the Gunner, której zdolności zostały już w pewnym stopniu pokazane na jednym z wczesnych gameplayów Borderlands 3. Ta postać posiada własnego mecha o wdzięcznej nazwie Iron Bear. Wśród wielu opcji jedną ze specjalnych zdolności jest wejście do środka giganta. Amara to kolejna przedstawicielka unikalnych Syren. Znacząco różni się jednak od chociażby Lilith. Nikt jeszcze nie używał swoich eterycznych zdolności tak bardzo ofensywnie, jak ona.

Zobacz również: Borderlands 3 – kolejna postać z własnym wideo. Poznajcie Zane’a!

Borderlands 3 będziemy mogli zagrać na komputerach osobistych, PS4 i Xboksie One od 13 września 2019 roku. Niedawno Gearbox sprezentowało fanom remasterową wersję pierwszej części.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?