Brick Royale – ruszają beta testy polskiej gry mobilnej!

Studio Fuero Games – twórcy gier The Witcher Battle Arena oraz Lewandowski: Euro Star 2016 – zaprasza do udziału w otwartej becie Brick Royale, nowej gry arkadowej w karykaturalnym kreskówkowym uniwersum.

Fuero Games możecie kojarzyć chociażby ze współpracy z polskim CD Projekt RED i z mobilnej gry The Witcher Battle Arena, która tylko w ciągu 10 dni od premiery została pobrana 1 000 000 razy.

Aktualnie warszawskie niezależne studio deweloperskie przygotowuje się do premiery nowego tytułu, Brick Royale – arkadowej gry osadzonej w karykaturalnym uniwersum, w którym nie raz spotkacie znane twarze inspirowane prawdziwymi gwiazdami świata polityki i popkultury. Fuero Games postanowiło jednak pójść w arkadowej zabawie o krok dalej i wzbogaciło gameplay o możliwość wykorzystywania umiejętności specjalnych grywalnych postaci tak, by miały one realny wpływ na przebieg rozgrywki.

Zobacz również: Nintendo Switch Lite zapowiedziany! Co wiemy o nowej konsoli?

W grze znajdziemy postacie takie jak: Rich (pol. D. Bogacki) (postać inspirowana Donaldem Trumpem) wykorzystuje siłę mediów społecznościowych – a przede wszystkim Twittera – by zbombardować obronę wroga; Babyer (postać inspirowana Justinem Bieberem) używa swojego wspaniałego głosu, by zadać obrażenia swoim przeciwnikom; Papa Frank (postać inspirowana Papieżem Franciszkiem) korzysta z potęgi aklamacji Alleluja, by zregenerować punkty zdrowia swojej obrony.

Brick Royale oferuje zarówno tryb wieloosobowy, jak i moduł dla jednego gracza. W pierwszym przypadku gracz podejmuje kolejne potyczki z przeciwnikami z całego świata, podczas których każdy błąd może przechylić szalę zwycięstwa na stronę przeciwnika, a każde dobre zagranie zwiększyć jego własne szanse na zwycięstwo. Poziomy jednoosobowe wybaczają nieco więcej i mogą być powtarzane aż do momentu osiągnięcia prawdziwej perfekcji.

Brick Royale jest aktualnie dostępna w fazie otwartej bety, możecie sprawdzić ją przez Google Play.

Źródło: materiały prasowe | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Gra więcej, niż powinien. Od czasu do czasu obejrzy jakiś film, ale częściej sięgnie po serial w domowym zaciszu. Niepoprawny fanatyk wszystkiego, co pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?