Advertisement

Bug Academy wkrótce także na Nintendo Switch i Xbox One

Już 23 marca br. na Nintendo Switch wydane zostanie Bug Academy. To pełna radosnego chaosu zręcznościówka 2,5D, która pozwala na szkolenie różnych owadów. Wcześniej Bug Academy pojawiło się na PC i zostało bardzo pozytywnie ocenione przez graczy. W II kwartale 2020 r. tytuł zostanie wydany również na Xbox One.

Bug Academy zadebiutowało na PC w styczniu br. Gra pojawi się w cyfrowej dystrybucji (Nintendo eShop) już 23 marca br., a w kolejnym kwartale można się spodziewać premiery na Xbox One. Za konwersje i wydanie Bug Academy na konsolach odpowiada Ultimate Games S.A.

Stworzona przez polskie studio Igrek Games zręcznościówka spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem graczy – obecnie odsetek pozytywnych recenzji na platformie Steam wynosi 100 proc.

Fot. Materiały prasowe

W Bug Academy można szkolić różne owady, w tym muchy, świetliki, komary i pszczoły. Rozgrywka polega na wykonywaniu wielu nietypowych czynności – chodzi np. o pracę w kopalni, gaszenie pożarów, pilnowanie zwierząt na pastwiskach czy wystrzeliwanie rakiet. Twórcy przygotowali w sumie 33 mocno zróżnicowane poziomy-lekcje, które są wypełnione interaktywnymi elementami. Gracz może także korzystać z unikalnych zdolności poszczególnych gatunków owadów.

„To propozycja skierowana zarówno do młodszych, jak i starszych graczy. Założenia rozgrywki nie są zbyt skomplikowane, ale osiągnięcie najlepszych wyników w poszczególnych misjach to już całkiem spore wyzwanie. Bug Academy oferuje intensywną i pełną zaskakujących rozwiązań zabawę. Cały ten radosny chaos jest okraszony uroczą grafiką, chwytliwymi melodiami oraz odpowiednią dawką humoru” – mówi CEO Ultimate Games S.A., Mateusz Zawadzki.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?