Call of Duty: Black Ops 4 – 13 minut trybu sieciowego!

Najnowsza odsłona Call of Duty ma być szczególna dla serii, gdyż prym ma w niej wieść tryb sieciowy. Wiele fanów serii to rozwścieczyło, jak to w sumie ma miejsce przy każdej zapowiedzi kolejnej częsci FPSów od Activision i współpracowników. Producenci jednak nie zrażają się i prezentują nam zapis rozgrywki trybu sieciowego nadchodzącego Call of Duty: Black Ops 4!

Treyarch, studio odpowiedzialne za produkcję najnowszej odsłony Call of Duty, dość mocno próbuje przebudować dotychczasowy model rozgrywki. Patrząc na zaprezentowane gameplay’e można odnieść wrażenie, że ukradkiem do gry zostaje wprowadzonych dość sporo elementów hero-shooterów.

Zobacz również: [E3 2018] Twórcy Max Payne prezentują nowy tytuł!

Oczywiście sam ten fakt nie jest już z miejsca minusem dla tej produkcji, nie mniej jednak tworzy dość spore obawy. Jest to coś, z czym jeszcze Call of Duty nie miało do czynienia i zwyczajnie nie wiadomo jak sobie z tym poradzi.

Ciężko cokolwiek przewidywać odnośnie Black Ops 4. Emocje towarzyszące tej produkcji są takie same, jak w przypadku każdej kolejnej odsłony tejże serii ostatnimi czasy. Pozostaje nam jedynie czekać na konkretne informacje i przedstawienie kolejnych aspektów rozgrywki. Ucinanie elementu fabularnego, który w CoD stał bardzo mocno, może negatywnie odbić się na całej produkcji, nie mniej jednak nowości wprowadzane w ramach Black Ops 4 mogą choć trochę załatać tą powstałą pustkę.

Źródło: oficjalny kanał YouTube Playstation / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?