the old guard background Advertisement

Chernobylite – imponujący zwiastun promujący Wczesny Dostęp

Produkcja The Farm 51 robi sporo szumu w zasadzie od początku jej promowania. Teraz jednak twórcy przechodzą samych siebie.

Od dnia wczorajszego Chernobylite wchodzi w fazę Wczesnego Dostępu. Za 99,99 złotych zagramy w 8 godzin fabularnego wątku, 9 misji, poznamy także m.in. kulisy rozwoju postaci, rozbudowanego craftingu czy budowania baz. Tak twórcy uzasadniają swoją decyzję na Steamie:

Chernobylite jest grą z wczesnym dostępem, zawierającą dużą część swojej docelowej zawartości, ale wciąż brakuje w nim niektórych elementów docelowych, podobnie jak lokalizacji na różne wersje językowe. Tytuł jest już grywalny, ale chcemy rozwijać ostateczną wizję projektu bazując na opiniach graczy i dialogu z naszą społecznością. Aby połączyć w obrębie jednej gry specyficzne składowe fabuły, horroru, i strategii przetrwania, stworzyliśmy unikatowe mechaniki rozgrywki i narracji. Chcemy mieć pewność, że zostały one właściwie dobrane i dopracowane, dzięki czemu gracz będzie mógł przeżyć horror prawdziwej postapokaliptycznej Strefy Wykluczenia z pełną intensywnością.

Zobacz również: Dziesięciolecie League of Legends – Riot Games zapowiada nowe produkcje ze świata gry!

Cóż, gra zbiera póki co znakomite opinie, a najnowszy trailer może napawać optymizmem. Czyżby czekała nas jedna z większych pozytywnych niespodzianek w polskiej branży ostatnich lat?

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?