Cities: Skylines zadebiutowało właśnie na Nintendo Switch

Co to był za Nintendo Direct! Ostatniej nocy wszyscy fani Switcha mogli się poczuć rozpieszczeni, gdyż firma z odległej Japonii postanowiła zaprezentować wiele nowości. Podczas wydarzenia znienacka zaprezentowano zwiastun Cities: Skylines na tę konsolę i oznajmiono, że premiera odbędzie się dzisiaj!

Jest to niebywale ciekawa informacja, gdyż na pstryczka trafia coraz więcej dużych znanych marek. Firmy nie obawiają się o to czy ich produkt się sprzeda, gdyż Switch sprzedaje się coraz lepiej. Cieszy fakt, że na tę konsolę w końcu ukazał się ciekawy city builder i to nie byle jaki, bo Cities: Skylines to jeden z najlepszych przedstawicieli tego gatunku.

Zobacz również: Assassin’s Creed: Odyssey zmierza na konsolę Nintendo Switch!

Produkcja obecnie dostępna jest jedynie w wersji cyfrowej i kosztuje 164,99 zł. Edycja zawiera podstawkę wraz z dodatkami After Dark i Snowfall. Tytuł jak na możliwości konsolki prezentuje się fenomenalnie jednak ciekawe jak poradzi sobie z wyświetlaniem większej aglomeracji miejskiej przy której nierzadko wysiadają lepsze komputery stacjonarne.

Źródło: Nintendo Direct / Ilustracja wprowadzenia: Mat. prasowe

Miłośnik gier i wszystkiego co związane z tematyką fantasy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?