the old guard background Advertisement

Control na intrygującym zwiastunie fabularnym

Remedy Entertainment zaserwowało nam najnowszy zwiastun swojej nadchodzącej produkcji. Tym razem nie zobaczymy widowiskowych umiejętności głównej bohaterki, za to otrzymaliśmy naprawdę intrygującą zajawkę fabuły, którą opowie Control.

Trzeba przyznać, że produkcja fińskiego studia do tej pory jawiła się tylko jako solidna gra akcji, jednak poniższy zwiastun budzi nadzieje, że oprócz dynamicznej rozgrywki dostaniemy też mroczną i fascynującą fabułę. Czy rzeczywiście tak będzie? Przekonamy się już wkrótce.

Zobacz również: Polska triumfatorem turnieju VERSUS #FramesWinGames!

Control to trzecioosobowa strzelanka studia Remedy, które zapisało się w pamięci graczy serią Max Pane, czy horrorem Alan Wake. W grze wcielamy się w postać kobiety – Jesse Faden. Bohaterka chcąc uporać się ze swoją przeszłością udaje się do Nowego Jorku, gdzie swoją siedzibę ma Federalne Biuro Kontroli. Niespodziewanie budynek staje się celem ataku nieznanych sił z którymi przyjdzie się jej zmierzyć. To co wyróżnia Control na tle innych strzelanek to wyjątkowy pistolet bohaterki. Broń Jesse poza wystrzeliwaniem kolejnych naboi posiada funkcje telekinetyczne, dzięki czemu otrzymujemy możliwość rzucania przedmiotami, czy przeciwnikami na odległość. Akcja gry toczy się w zamkniętej przestrzeni wieżowca, jednak w trakcie rozgrywki pomieszczenia ulegać będą drastycznym zmianom, zapewniając graczom surrealistyczne doznania.

Control zadebiutuje 4 sierpnia na komputerach osobistych, Xbox One oraz PlayStation 4.

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?