Creepy Jar ogłasza ambitny plan dalszego rozwoju Green Hell

Tryb kooperacji oraz wersje konsolowe najważniejszymi punktami na mapie drogowej gry.

Pełna wersja Green Hell zadebiutowała na platformie Steam zaledwie miesiąc temu. Tytuł zyskał duże uznanie wśród graczy oraz recenzentów za unikatowe podejście do gatunku gier survivalowych. Tryb fabularny, który był najważniejszą nowością w wersji 1.0, zabiera graczy w podróż w głąb amazońskiej dżungli gdzie na każdym kroku czai się niebezpieczeństwo, a celem jest odnalezienie ukochanej głównego bohatera. Deweloperzy z Creepy Jar z ogromną przyjemnością ogłaszają jak wyglądają ich plany dalszego rozwoju Green Hell w 2019 i 2020 roku.
Oprócz wiadomości na temat nadchodzących aktualizacji związanych z uprawą roślin, rozbudową obozowiska i obsługą kontrolerów, społeczność Green Hell na pewno ucieszy fakt, że tryb kooperacji również jest już w przygotowaniu. Ten jeden z najbardziej wyczekiwanych przez graczy dodatków zostanie udostępniony pod koniec 2019 lub na początku przyszłego roku. Cały zespół Creepy Jar dokłada wszelkich starań, aby mieć pewność, że ta wyjątkowo ważna aktualizacja będzie perfekcyjnie przygotowana. Dokładniejszymi szczegółami twórcy podzielą się wraz z postępem prac nad nowym trybem.
Właścicieli konsol z pewnością ucieszy wiadomość, że oni także w 2020 roku będą mogli przemierzać amazońską dżunglę w Green Hell. Creepy Jar pracuje nad wersją gry na Xbox One i PlayStation 4. Więcej szczegółów już wkrótce!

Lista planowanych aktualizacji do Green Hell:

  • Uprawa roślin – sadź, doglądaj jak rosną i zbieraj plony z własnego ogródka
  • Rozbudowa obozowiska – dobuduj dodatkowe piętra do swojego schronienia
  • Tryb kooperacji – spróbuj przeżyć w Amazonii w trybie, który pozwoli na jednoczesną współpracę maksymalnie czterech graczy
  • Aktualizacje z nową, grywalną zawartością – to będzie niespodzianka!
  • Wersje konsolowe – Green Hell trafi na konsole Xbox One i PlayStation 4

Green Hell jest dostępny na platformie Steam w cenie 89,99 zł.

Najważniejsze informacje o grze:

  • Realistyczny symulator przetrwania – Green Hell stawia na realizm zarówno przy budowaniu świata, jak i rozgrywce. Wszystkie przedmioty budowane w celu przetrwania były konsultowane ze specjalistami. Amazonia nie jest zwykłym lasem: niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku.
  • Thriller psychologiczny –  Budzisz się w środku nocy, zza ściany ciemności słyszysz odległy głos. Mia – Twoja żona, błaga o pomoc przez radio. Podołasz temu zadaniu, czy może poddasz się niebezpieczeństwom otaczającej Cię dżungli? Aby odnaleźć Mię musisz stoczyć walkę z samym sobą, swoimi słabościami i strachem.
  • Bujnie odwzorowana amazońska dżungla – każda sekunda pracy nad grą była poświęcona wiernemu odwzorowaniu Amazonii. Egzotyczna i niebezpieczna dżungla wypełniona jest śmiertelnymi niebezpieczeństwami: drapieżnikami, trującymi roślinami, chorobami i nie tylko.
  • Dbaj o swoje zdrowie –  niebezpieczeństwa czają się nie tylko w dżungli, ale też w Tobie. Nie zapomnij sprawdzić swojego ciała na obecność pasożytów, chorób i ran. Zignorowane, będą niosły za sobą śmiertelne konsekwencje.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?