Cyberpunk 2077 – będzie można nabyć przewodnik po świecie!

Dawno nie było u nas newsa o tej najbardziej wyczekiwanej grze przyszłego roku. No to proszę bardzo.

Już teraz można kupić na Amazonie w przedsprzedaży The World of Cyberpunk 2077. Dzięki temu przewodnikowi poznamy kulisy powstawania produkcji. Ponad 200-stronicowe materiały mają obfitować w mnóstwo grafik koncepcyjnych i informacji o projekcie, jakich nie znajdzie się nigdzie indziej. Oczywiście znajdzie się miejsce dla opisu historii świata i szczegółowego omówienia wiele elementów projektu. Wydawcą tego kolekcjonerskiego dodatku będzie Dark Horse, który współpracował już wcześniej z RED-ami.

Cyberpunk 2077

Fot. Twitte CD Projekt RED

Zobacz również: Cyberpunk 2077 – udostępniono piosenkę ze zwiastuna!

Autorem kompendium do świata Cyberpunk 2077 jest Marcin Batylda, odpowiadający także za świetnie przyjęty swojego czasu Wiedźmin. Kompendium wiedzy o świecie gier. Album w twardej oprawie ma kosztować 39,99 dolarów. Premiera odbędzie się 21 kwietnia 2020 roku, na tydzień po premierze gry.

Źródło: Dark Horse / Ilustracja wprowadzenia: CD Projekt RED

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?