Advertisement

Cyberpunk 2077 – Prezentacja unikalnej figurki!

Trzeba przyznać, że Cyberpunk 2077 to jedna z najgłośniejszych premier  nadchodzących lat. O grze wartko rozmawiano już kawał czasu temu, a teraz, gdy do sieci trafiają kolejne materiały, głownie związane z zapowiedzią z targów E3, świat gier komputerowych wręcz oszalał na punkcie tytułu od CD Projekt RED. Fakt ten uwydatnia batalia o ekskluzywne figurki z rzeczonej produkcji, która ma miejsce na portalu Ebay.

Podczas targów E3 2018 polski producent gier komputerowych rozdawał specjalne, unikalne figurki prezentujące postać kobiety znanej z pierwszych grafik promocyjnych. Większość posiadaczy tego ekskluzywnego fantu, z wiadomych przyczyn, postanowiła zachować go, jednak znaleźli się i tacy, którzy wystawili swoje ekskluzywne gadżety na sprzedaż. Figurki pojawiły się na aukcjach za dość pokaźną sumę 700 dolarów (ok. 2600 zł) i bardzo szybko się rozeszły. W chwili obecnej można powalczyć o ostatnie sztuki, jednak ceny wciąż rosną i rosną.

O co tak walczą fani? Portal IGN postanowił stworzyć prezentację w formie materiału wideo jednego z egzemplarzy, którą możecie zobaczyć tuż poniżej.

Zobacz również: PlayStations Hits! Nowe wydania kultowych gier na PS4

Figurka prezentuje się bardzo ciekawie, nie mniej jednak wykonanie twarzy naszej bohaterki pozostawia dość sporo do życzenia. Czy gadżet ten jest wart swojej ceny? Wydaje mi się, że ze względów sentymentalnych i przede wszystkim unikatowości, raczej tak, choć widziałem dużo lepiej wykonane figurki za mniejsze pieniądze. Tak, czy siak szał na nową produkcję CD Projekt RED trwa nadal i, jak widać po wyżej wymienionych aukcjach, nabiera na sile.

Źródło: kanał YouTube IGN / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Zagorzały fan fantasy, szeroko pojętego gamingu oraz student w jednym.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?