Advertisement

Cyberpunk 2077 trafi na Google Stadia [Gamescom 2019]

Cyberpunk 2077 oficjalnie został zapowiedziany na streamingową platformę Google. Stadia właśnie zyskała potężny atut, który może przekonać do niej graczy.

Podczas wydarzenia Google Cyberpunk 2077 został zapowiedziany na Stadia, która będzie oferować streamowanie gier. W teorii oznacza to, że w futurystyczną produkcję z Keanu Reevesem zagramy np. w przeglądarce czy na smartfonie.

Zobacz również: Sony kupiło studio Insomniac Games! [Gamescom 2019]

Brzmi to świetnie, jednak musimy też pamiętać, iż Stadia wymagać będzie bardzo dobrego połączenia sieciowego. Nie wiadomo też, jak będzie z dostępnością usługi w poszczególnych krajach. Nie da się jednak ukryć, że to dość elektryzująca informacja, która wielu może przekonać do zaufania Google. Szczególnie że lista gier przewidzianych na Stadia nie prezentuje się zbyt okazale.

Niestety, choć udostępniono zwiastun oraz dziennik deweloperski, wnoszą one niewiele nowości. Złożone zostały bowiem z materiałów, które widzieliśmy już wcześniej.

Zobacz również: Little Nightmares 2 na pierwszym zwiastunie!

Nowe dzieło autorów Wiedźmin 3: Dziki Gon jest przygodową grą akcji z otwartym światem oraz pierwszoosobową perspektywą. Cyberpunk 2077 zabierze nas do Night City, megalopolis owładniętego przez władzę, przepych oraz modyfikacje ciała. Wcielimy się w niej w najemnika V i spróbujemy zdobyć implant będący kluczem do nieśmiertelności.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One, a w planach jest również wydanie gry na konsolach PlayStation 5 i Xbox Scarlett. W tym samym roku pozycja zadebiutuje także na Stadia, choć CD Projekt RED nie zdradziło jeszcze konkretnej daty premiery.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?