Advertisement

Darksiders: Genesis – nowy zwiastun prezentuje Wojnę

Wojna jest jednym z protagonistów gry hack & slash Darksiders: Genesis. Możliwości postaci zaprezentowane zostały w nowym filmie.

Najnowszy trailer Darksiders: Genesis skupia się na postaci Wojny, którego imię świetnie odzwierciedla jatkę, jaką bohater jest zdolny stworzyć na ekranie. Zdecydowanie powinien on przypaść do gustu graczom preferującym walkę w zwarciu.

Na oficjalnym kanale w serwisie YouTube wkrótce zapewne pojawi się także materiał prezentujący drugiego z jeźdźców apokalipsy – Waśń.

Zobacz również: Abzu i The End is Nigh za darmo w Epic Games Store

Zobacz również: Darksiders III – recenzja apokaliptycznego hack’n’slasha

Gra jest spin-offem serii Darksiders i zrywa z prezentowanym w niej modelem rozgrywki. Jest to bowiem produkcja z widokiem top-down, która reprezentuje gatunek hack & slash. Kiedy dodamy do tego również tryb kooperacyjny, skojarzenia z Diablo III nasuwają się praktycznie same.

Darksiders: Genesis jest prequelem cyklu. Prezentuje losy Wojny oraz Waśni sprzed wydarzeń ukazanych w pierwszej odsłonie. Zadaniem oby jeźdźców apokalipsy jest powstrzymanie Lucyfera, który wraz ze swoimi sługami planuje wpłynąć na równowagę świata.

Nie znamy dokładnej daty premiery gry, ma się ona jednak odbyć jeszcze w tym roku. Produkcja trafi na PC (Steam) oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, jak również Google Stadia.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Pasjonat gier wszelakich (szczególnie polskiego gamedevu), entuzjasta powieści fantastycznych oraz horrorów i fan długich spacerów z psem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?