Darksiders III – oto premierowy zwiastun!

Już dziś premierę ma trzecia część popularnej serii Darksiders od THQ Nordic. Z tej okazji twórcy udostępnili zwiastun prezentujący Furię, czyli główną bohaterkę, którą zagramy w trójce.

Zobacz również: Darksiders III – recenzja apokaliptycznego hack’n’slasha

Wprowadzenie na rynek Darksiders III to triumfalny powrót klasycznej marki gier akcji z elementami przygody. To była prawdziwa praca z miłości dla zespołów THQ Nordic i Gunfire Games. Podobnie jak większość zespołu, zostałem fanem Darksiders grając w pierwszą część na PlayStation 3 i Xbox 360, kiedy wprowadzono ją na rynek w 2010 roku. Pojawienie się Darksiders III i obu prequeli na Xbox One X i PlayStation 4 dzisiaj – w 2018 roku – oznacza, że nie tylko satysfakcjonujemy niezwykle cierpliwą i lojalną bazę fanów, ale także wprowadzamy całe nowe pokolenie graczy w fantastyczny świat Darksiders

– powiedział Reinhard Pollice, Producent Wykonawczy Darksiders oraz Dyrektor ds. rozwoju biznesu i produktu w THQ Nordic.

Nasz zespół spędził ponad dekadę wprowadzając w życie historię Czterech Jeźdźców Apokalipsy, a my wciąż czujemy, że dopiero zaczynamy. Darksiders III dostarczył nam tyle radości przy tworzeniu, że mamy szczerą nadzieję, iż nasi fani pokochają go tak samo jak my.

– powiedział David Adams, współtwórca Darksiders i prezes Gunfire Games.

Darksiders III jest już dostępne na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Gra dostępna jest w polskiej (dubbing) i angielskiej wersji językowej do wyboru.

Źródło: cenega.pl | Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor współprowadzący działu Gry

Zawodowy kanapowiec, którego siłą trzeba powstrzymywać przed obejrzeniem kolejnego odcinka serialu. Wieloletni fan kina azjatyckiego - żaden łamiący prawa fizyki chiński wojownik czy wytatuowany japoński gangster nie jest mu straszny. Podczas wypadu do kina ze znajomymi nie pogardzi również dobrym filmem superbohaterskim.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?